Nové vybavení MŠ

Naše MŠ se stále snaží posouvat úroveň vzdělávání, ale také vybavení pro každodenní provoz. V nasledujícím článku vám představím alespoň pár zásadních věcí, které jsem v posledních měsících pořídil a co si od nich slibujeme.

Již na konci minulého roku MŠ pořídila ozonér BLUE 7000 (HE-141D) komerční ozónový generátor.

vice info zde

 

ozoner

Tento ozonér nám umožní lepší dodržování hygieny v MŠ, v tuto chvíli se používá zhruba jednou za měsíc na celý prosor MŠ.

 

Instalace Watersavings výrobků:

nainstalováním speciálních sýtek na všechny baterie, získáme úsporu vody, ale hlavně lepší, kvalitnější vodu. Také by se mělo zamezit zanášení sýtek železem a dalšími nánosy.

Více info zde

watersavings

Nový způsob zajišťování pitného režimu:

Děti nám svěřené se snažíme vést mimojiné také  k samostatnosti, odpovědnosti. Z tohoto důvodu, bude od tohoto týdne přístupná dětem (s určitými pravidly) fontánka(barel) s pitnou vodou ze 170m hlubokého chráněného zdroje na hranici Šumavského národního parku. "Čepování" vody probíhá za pomocí elektrické USB pumpy reagující na zmáčknutí (v době provozu není připojena na elektrickou rozvodnou síť ale funguje na bateriích)

Barel+pumpa

Od toho si slibujeme hlavně zlepšení pitného režimu, větší samostatnost při sebeobsluze a schopnost řešit nastálé problémy(při vylití apod).

 

Investic bylo samozřejmě vícero, ale tyto považuji za velmi positivní a přínosné, v budoucnu určitě plánujeme další změny k lepšímu o kterých vás bude informovat.

 

S pozdravem

Jaroslav Striženec

Ředitel MŠ

 

 

Více info zde